Lato w Teatrze

Lato w teatrze 2017.

LATO W TEATRZE 2017

W tym roku po raz pierwszy organizujemy letnie warsztaty w ramach programu LATO W TEATRZE, na które serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat do wspólnej zabawy.
Od 14 do 27 sierpnia spotkamy się z uczestnikami warsztatów, aby wspólnie udać się w artystyczną podróż INTO THE GAJ.

Tematem warsztatów będzie LAS. Czym dla mnie jest LAS? Jak czuję się w obecności lasu, drzewa? Co to właściwie jest DRZEWO? Czy chciałbym/chciałabym je o coś zapytać? Czy drzewo odpoczywa w nocy? Czy śni? Czym się interesuje? O czym myśli? Czy drzewo nic nie robi przez cały dzień?
Nie ma na Ziemi roślin okazalszych, ważniejszych dla przyrody i dla człowieka, niż drzewa. Od drzew możemy się wiele nauczyć. Np. nie każdy wie, że drzewa są bardzo prospołeczne i pomagają sobie nawzajem albo że światło dla drzewa jest jak czekolada dla dziecka albo że las posiada swoje własne podziemne łącza przypominające „internet”. Podczas warsztatów nie tylko dowiemy się więcej o naturze drzew, ale spróbujemy je osobiście poznać, usłyszeć, poczuć i zatańczyć. Drzewa staną się naszymi przewodnikami. Będziemy uczyć się od nich współdziałania i równowagi, elastyczności i umiejętności adaptacji, przyjaźni i troski o siebie nawzajem, komunikacji, dzikości, zapuszczania korzeni i sięgania chmur, świadomości tego że jesteśmy jednym organizmem.

Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

Na zgłoszenia (zawierające zgodę na uczestnictwo w warsztatach i podpisany Regulamin) czekamy do 30 lipca 2017r. Dokumenty do pobrania tutaj: OSWIADCZENIE / REGULAMIN PROJEKTU

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 


 

GOKSiR ul. Letnia 10, Srebrna Góra, woj. dolnośląskie tel. 748164552